Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0