Movies
Ratings
1004
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 1.5
National TreasureRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 1.0
Hannibal RisingRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 1.0
Underworld: AwakeningRated ★ 1.0
WarRated ★ 1.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 0.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 0.5