Titles you rated
SKY CastleRated ★ 0.5
MistyRated ★ 4.5
Cold CaseRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5