Titles you rated
Black RabbitRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5
SirensRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
EricRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0