Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 2.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5- Good Morning CallRated ★ 3.0
Good Morning CallRated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0