Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5