Movies
Ratings
53
The Hidden FaceRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5