Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
OculusRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0