Movies
Ratings
405
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
ExitRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0