Titles you rated
Bad GeniusRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Home AgainRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 1.5