Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0