Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5