Movies
Ratings
81
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5