Series
Ratings
23
City HunterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5