Movies
Ratings
127
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5