Movies
Ratings
16
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
HerRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0