Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
DisconnectRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0