Series
Ratings
80
You're BeautifulRated ★ 1.5
Mr. BackRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.0