Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0