Series
Ratings
14 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
 ResurrectionRated ★ 3.5 ResurrectionRated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 3.5 The NewsroomRated ★ 3.5
- Bates MotelRated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 3.0 The NewsroomRated ★ 3.0
 Bates MotelRated ★ 3.5 Bates MotelRated ★ 3.5
 JinRated ★ 4.0 JinRated ★ 4.0
 Endless LoveRated ★ 3.5 Endless LoveRated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 3.0 The NewsroomRated ★ 3.0
 Bates MotelRated ★ 4.0 Bates MotelRated ★ 4.0
 MamaRated ★ 3.5 MamaRated ★ 3.5
 Oh My GhostRated ★ 4.5 Oh My GhostRated ★ 4.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0 Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0