Titles you rated
My GirlRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0