Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5