Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0