Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 1.5
PhoenixRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5