Movies
Ratings
281
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
SickoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5