Movies
Ratings
226
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0