Movies
Ratings
560
The WhaleRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5- When Winter ComesRated ★ 2.5
- The VerdictRated ★ 3.0
- Sticky NightRated ★ 4.0
- Between you and meRated ★ 3.0
Broken FlowersRated ★ 3.0- The CaveRated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 5.0
Devil in the LakeRated ★ 2.5
The Little GuyRated ★ 0.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5