Titles you rated
 SignRated ★ 3.5 SignRated ★ 3.5
 Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5 Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
 My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
 Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
 HealerRated ★ 2.5 HealerRated ★ 2.5
 Good DoctorRated ★ 2.5 Good DoctorRated ★ 2.5
 Secret GardenRated ★ 3.5 Secret GardenRated ★ 3.5
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5 A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
 BigRated ★ 2.0 BigRated ★ 2.0
 Master of StudyRated ★ 2.0 Master of StudyRated ★ 2.0
 She Was PrettyRated ★ 3.0 She Was PrettyRated ★ 3.0
 Princess AuroraRated ★ 1.0 Princess AuroraRated ★ 1.0
 The ProducersRated ★ 2.5 The ProducersRated ★ 2.5
 High School King of SavvyRated ★ 2.5 High School King of SavvyRated ★ 2.5
 What Happens to My Family?Rated ★ 2.0 What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 2.5 High Kick Through The RoofRated ★ 2.5