Series
Ratings
34
FingersmithRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.5