Titles you rated
Transporter 3Rated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 0.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
TedRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
SilencedRated ★ 0.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
HopeRated ★ 1.0