Series
Ratings
53
Gossip GirlRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
LastRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
LostRated ★ 0.5
LostRated ★ 0.5
Under the DomeRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 0.5
Under the DomeRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 0.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 0.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 0.5