Movies
Ratings
424
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5