Movies
Ratings
12
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0