Movies
Ratings
13
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0