Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5