Series
Ratings
14
Couple or TroubleRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5