Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
Will & HarperRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Dead ManRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0