Series
Ratings
17 Love AgainRated ★ 5.0 Love AgainRated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0