Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5