Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0