Titles you rated
Eternal LoveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5