Movies
Ratings
50
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0