Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0