Movies
Ratings
65
DerangedRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0