Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Run-OffRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5