Series
Ratings
64
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0