Movies
Ratings
272
After the RainRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0
My Best SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The FounderRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0