Titles you rated
Testimony of NRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
YouthRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- エンジンRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0