Titles you rated
The ClientRated ★ 4.0
MurdererRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The DealRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Days of WrathRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0