Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5